Shopping Cart
Super Dzieciecej

Pomoc dla klientów

Nasz zespół ds. Szczęścia zawsze służy pomocą.

Postanowienia ogólne

Aby dokonać zakupu na stronie www.superdzieciecej.com, Klient musi się zarejestrować, co jednoznacznie oznacza akceptację niniejszych ogólnych warunków sprzedaży. Rejestracja oznacza podanie swoich danych teleadresowych niezbędnych do realizacji zamówienia oraz stworzenie loginu i hasła w celu logowania się na stronie. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna. Wszystkie dane przesłane przez Klienta do naszej firmy są chronione zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ust. .z 1997 nr 133 poz. 883. Dane te będą wykorzystywane przez naszą firmę jedynie w celu realizacji zamówienia czyli do dostarczenia Klientowi przesyłki i dokonania rozliczeń i nie będą udostępnianie osobom trzecim. W sprawach nie objętych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

Wysyłka i czas realizacji

1. Przesyłki dostarczane są na adres umieszczony w formularzu zamówienia firmą kurierską GLS, DPD ,DHL 2. Koszt każdej paczki do 31 kg firmą kurierską to 30 zł brutto + pobranie 5 zł brutto,w razie innej lokalizacji poza RP prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. 3. Każde zamówienie staramy się zrealizować jak najszybciej. towar wysyłamy w 24 godziny (nie licząc dni wolnych od pracy i świąt) 4. Pamiętaj, by przy odbiorze przesyłki dokładnie sprawdzić stan opakowania. Gdyby okazało się uszkodzone, koniecznie poproś kuriera o wypełnienie protokołu szkody. 5. Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie w ciągu 7 dni od daty odebrania przesyłki w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze: a- wad fabrycznych, b- niezgodności towaru z zawartym zamówieniem. 6. W takim przypadku Klient proszony jest o skontaktowanie się z biurem obsługi klienta przez e-mail lehaivy@gmail.com lub telefonicznie pod nr +48 788 899 182. Reklamacje na towary odsyłane bez wcześniejszego uzgodnienia nie będą rozpatrywane. 7. W przypadku odsyłania reklamowanego towaru należy dołączyć fakturę zakupową. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. 8. Towar koniecznie powinien być odsyłany w oryginalnym opakowaniu, inaczej reklamacje nie będą rozpatrywane. 9. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, dostępne w Sklepie towary do wyboru. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego Sklep zwraca po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. 10. Przy odbiorze przesyłki od kuriera należy zwrócić uwagę czy paczka jest oryginalnie zapakowana. Jeśli Klient znajdzie ślady uszkodzeń opakowania lub próby jego otwarcia, należy otworzyć paczkę w obecności kuriera i sporządzić protokół, co skutecznie pomoże dochodzić odszkodowań od firmy kurierskiej w wypadku powstałych uszkodzeń lub braków w towarze. 11. Nie stanowią podstawy do reklamacji różnice w wyglądzie towarów dostarczonych z zamówionymi, oglądanymi na stronie www Sklepu, które to różnice mogą wynikać z innych ustawień (parametrów) monitora Klienta.

Skontaktuj się z nami

Dzwoń do nas, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz złożyć zamówienie. Pracownicy Centrum Obsługi Klienta czekają pod numerem telefonu: +48 788 899 182 Nasza infolinia jest czynna: - od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 16:00, - soboty w godzinach 8:00 - 14:00,

Postanowienia końcowe

1.www. superdzieciecej.com zastrzega sobie prawo do: a. zmiany cen oraz ilości towarów w ofercie sklepu internetowego w ciągu dnia, b. wycofania poszczególnych produktów z oferty sklepu internetowego www.superdzieciecej.com c. Wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego www.superdzieciecej.com d. Przeprowadzania i odwoływania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych i wyprzedaży. e. Anulowania zamówień klienta, które zostały błędnie wprowadzone do systemu sprzedażowego sklepu internetowego www.superdzieciecej.com 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego. 3. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim. 4. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy. Nie zastosowanie się do w/w zasad będzie skutkowało zerwaniem współpracy oraz utratą możliwości wykorzystania zdjęć i opisów produktów.
100% Secure Checkout

PayPal / MasterCard / Visa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama